Kake Randelin

pe 5.9. | OVET 21 | SHOWTIME 22.30 | LIPUT 32,50 | K-18

Täysiä katsomoita ympäri Suomen valloittanut Kake Randelin saapuu keikalle Naantalin Kaivohuoneelle 5.9.2025!

Hurjassa uudessa suosiossa porskuttavan Randelinin keikat koostuvat artistin suurimmista suosikeista, joihin lukeutuvat muun muassa tuoreeksi kestohitiksi noussut, yhdessä Portion Boysin kanssa tehty Juhannusyö, JVG:n Amatimies eli Pakko painaa pitkää päivää -kappaleen sämpläys sekä jo vuosien takaiset Nasta pimu, Tarja, Avaa hakas, Jannu huoleton, Tilipäivä koittaa ja Kielletyt tunteet.

Kake Randelin on tähän mennessä julkaissut yli 20 albumia. Hän oli pop jo 1970-luvulla, ja hän on kiistämättä pop yhäkin. Randelin on ahkera keikkailija ja yksi maamme kysytyimmistä kevyen musiikin artisteista.

Varmista nyt Early Bird-liput hintaan 25,-
Hinta voimassa 31.12.2024 klo 23.59 asti!

Hanki liput ennakkoon Lippupisteestä

ENNEN KEIKKAA KAIVON TERASSILLE

Ennen keikan alkua voit aloitella iltaa Kaivohuoneen upealla terassilla. Keikkapäivänä Kaivon terassi aukeaa jo klo 12. Keittiö suljetaan klo 22. Terassille et tarvitse pöytävarausta. Pöytävarauksen voi kuitenkin tehdä, mikäli kyseessä on yli 10 hengen seurue: sales@sunborn.fi.

Varaa Bilebreikki

Oma huone Naantalin Kylpylässä? Bilebreikillä saat huoneesta 10 % alennusta!
Hintaan sisältyy Kylpylän kaikki palvelut ja bileillan jälkeen nukut hyvin ja nautit herkullisen aamiaisen. Varaa keikkatukikohta ja liput samalla kertaa  koodilla PROBILE.
*Erikoisehdot: Maksetaan varattaessa. Varausta ei voi peruuttaa eikä maksua palauteta.

Tulossa Kaivolle